Rotaryklubber i Danmark

Klik på et bogstav for hurtigt at komme ned til første klub, der begynder med bogstavet

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v æ Ø å

OBS: Denne liste opdateres manuelt, så hvis du har kendskab til ændringer, så send en mail til bml (at) rotary.dk

NAVN, ADRESSE, POSTNR, BY, MØDETIDSPUNKT
 

Allerød, Lynghallens Cafeteria, Idrætsvej 14, 3540 Lynge, tirsdag 18:00

Amager, Center Boulevard 4, 2300 København S, Tirsdag 17:00

Assens, Strandgade 22, 5610 Assens, Onsdag 17:45

Ballerup, Lundebjerggårdsvej 1, 2740 Skovlunde, Tirsdag 17:00

Ballerup Sct. Jakob, Kongemosen 1, 2765 Smørum, Torsdag 17:30

Billund, Nordmarksvej 3, 7190 Billund, Tirsdag 17:45

Birkerød, Bregnerødvej 133, 3460 Birkerød, Mandag 17:45

Bjerringbro, Realskolevej 12, 8850 Bjerringbro, Mandag 19:00

Bogense, Adelgade 56, 5400 Bogense, Mandag 18:15

Borup, Hovedvejen 151 B, 4000 Roskilde, Mandag 18:00

Bramming, Kirkebrovej 5, 6740 Bramming,Tirsdag 18:00

Brande, Storegade 2, 7330 Brande, Onsdag 18:15

Brædstrup,  Søndergade 112, 8740 Brædstrup, Onsdag 18:00

Brøndbyernes, Sognevej 35, 2605 Brøndby, Tirsdag 12:00

Brønderslev, Nørregade 41, 9700 Brønderslev, Onsdag 18:00

Brønshøj, Præstegårds Allé 5, 2700 Brønshøj, Torsdag 11:30

Brørup, Markedsvej 7, 6650 Brørup, Mandag 18:30

Børkop, Vandmøllevej 4, 7080 Børkop, Tirsdag 18:00

Charlottenlund, Emiliekildevej 2, 2930 Klampenborg, Tirsdag 17:30

Christiansfeld, Koldingvej 51, 6070 Christiansfeld, Torsdag 18:00

Christianshavn-Slotsholmen, Wilders Plads 2, 1403 København K., Onsdag 17:00

Copenhagen International, Hammerichsgade 1, 1611 København V, Mandag 17:30

Copenhagen Morning, Fiolstræde 10-12, 1171 Copenhagen K, Wed. 07:15

Copenhagen Strandparken, Strandskolevej 296, 2660 Brøndby Strand, tirsdag 17:45

Dianalund-Stenlille, Dambrovej 3, 4180 Sorø, Mandag 18:30

Dragsholm, Esterhøjvej 26, 4550 Asnæs, Mandag 18:00

Dragør, Strandlinien 9, 2791 Dragør, Torsdag 18:30

Dronninglund, Slotsgade 78, 9330 Dronninglund, Mandag 18:15

Dyrehaven, Kongevejen 100, 2800 Kongens Lyngby, Torsdag 17:30

Ebeltoft, Østerallé 7, 8400 Ebeltoft. Mandag 18:15

Egedal, Centertorvet 2, 3660 Stenløse, Mandag 18:15

Egtved, Vingsted Skovvej 2, 7182 Bredsten, Mandag 18:15

Ejby, Store Landevej 92, 5592 Ejby, Mandag 17:00

Esbjerg Vest, Torvegade 24, 6700 Esbjerg, mandag 17:30

Esbjerg Øst, Havnegade 20, 6700, Esbjerg, mandage 12:00

Esbjerg-Fanø, Tarphagevej 9, 6710 Esbjerg, Mandag 17:15

Esbjerg-Jerne, ECH Park, Stormgade 200, 6700 Esbjerg, Tirsdag 12:15

Espergærde-Humlebæk, Stengade 46, 3000 Helsingør, Mandag 18:15

Farsø, Hotel Farsø, Søndergade 11, 9640 Farsø, Mandag 18:15

Faxe, Østervej 4, 4640 Fakse, Onsdag 18:30

Fredensborg, Slotsgade 6, 3480 Fredensborg, Tirsdag 17:45

Fredericia, Vestre Ringvej 100, 7000 Fredericia, Tirsdag 18:00

Fredericia Lillebælt, Sønder Voldgade 10, 7000 Fredericia, torsdag 17:30

Frederiksberg, Lindevangs Allé 3, 1.,2000 Frederiksberg, Tirsdag 12:00

Frederiksberg-Falconér, Falkonér Allé 9, 2000 Frederiksberg, Tirsdag 07:00

Frederiksberg-Mariendal, Falkoner Alle 9, 2000, Frederiksberg, Tirsdag 17:00

Frederiksborg, Milnersvej 39, 3400 Hillerød, Onsdag 12:00

Frederikshavn, Tordenskjoldsgade 14, 9900 Frederikshavn, Onsdag 17:45

Frederikshavn Bangsbostrand, Skovalleen 45, 9900 Frederikshavn, Torsdag 18:15

Frederikshavn City, Havnepladsen 1, 9900 Frederikshavn, Tirsdag 06:45

Frederikssund, Kalvøvej 20, 3600 Frederikssund, Onsdag 18:00

Frederikssund Falkenborg, Sundbylillevej 42, 3600 Sundbylille, Frederikssund, Mandag 18:15

Furesø, Smedegade 5, 3500 Værløse, Mandag 17:45

Faaborg, Odensevej 169, 5600 Faaborg, Mandag 18:00

Faaborg Fjord, Villa Horseløkke, Svendborgvej 175, 5600 Faaborg, Onsdag 18:00

Galten-Skovby, Silkeborgvej 39, 8464 Galten, Mandag 18:15

Gentofte, Skovshoved Havn 9, 2920 Charlottenlund, Torsdag 12:00

Gilleleje, Bøgebakken 19 C, 3250 Gilleleje, Tirsdag 18:15

Give, Torvet 1, 7323 Give, Torsdag 18:00

Gladsaxe, Taxvej 15, 2880 Bagsværd, Tirsdag 07:30

Gladsaxe Syd, Provst Bentzons Vej 1, 2860 Søborg, Mandag 16:30

Glostrup Vestegnen, Hovedvejen 41, 2600 Glostrup, Onsdag 17:00

Greater Copenhagen, Skebjergvej 46, 2765 Smørum, Onsdag 07:00

Grenaa, Kystvej 26, 8500 Grenaa, Tirsdag 12:00

Grenaa GoMorgen, Kærvej 11, 8500 Grenaa, Fredag 07:00

Grenaa-Djurs, Kystvej 26, 8500 Grenaa, Onsdag 18:00

Greve, Karlslunde Centervej 45, 2690 Karlslunde, Onsdag 18:15

Grindsted, Tinghusgade 15, 7200 Grindsted, Mandag 18:00

Græsted, Larsensvej 15B, 3230 Græsted, Onsdag 18:15

Gråsten, Sejrsvej 101, 6300 Gråsten, mandag 18:00

Gundsø, Søfrydvej 8, 4040 Jyllinge, Tirsdag 18:00

Gørlev-Høng, Høng Hallen 1/9-31/12,Gørlev Hallen 1/1-31/4, 4281 Gørlev, Mandag 18:30

Haderslev, Gåskærgade 19, 6100 Haderslev, Torsdag 12:15

Haderslev Hertug Hans, Hotel Norden, Storegade 55,  6100 Haderslev, Tirsdag 17:30

Hadsten, Ågade 8, 8370 Hadsten, Onsdag 18:15

Hadsund, Havnevej 7, 9560 Hadsund, Onsdag 18:15

Hals, Skovsgaardsvej 2, 9370 Hals, Mandag 18:15

Halsnæs, Hovedgaden 163310Ølsted, Halsnæs kommune, Torsdag 18:00

Hammel, Anbækvej 15, 8450 Hammel, Torsdag 18:15

Han Herred, Slettestrandvej 130, 9690 Fjerritslev, Tirsdag 17:45

Hanstholm, Chr. Hansensvej 3, 7730 Hanstholm, Tirsdag 18:15

Hasle-Rønne, Strandvejen 116, 3700 Rønne, Tirsdag 18:00

Haslev, Stadionvej 6, 4690 Haslev, Mandag 18:00

Hedensted, Ny Skolegade 11, 8723 Løsning, Torsdag 18:00

Hellerup, Ørehøj allé 2, 2900 Hellerup, Onsdag 17:30

Helsinge, Skolegade 4, 3200 Helsinge, Mandag 18:30

Helsingør, Nordre Strandvej 2, 3000 Helsingør, Mandag 08:00

Helsingør-Snekkersten, Stengade 46, 3000 Helsingør, Onsdag 18:00

Herlev, Klausdalsbrovej 602, 2750 Ballerup, Torsdag 17:00

Herning, Torvet, 7400 Herning, Torsdag 18:30

Herning International, Torvet, 7400 Herning, onsdag 18:00

Herning City, Torvet 1, 7400 Herning, Mandag 18:00

Hillerød, Falkevej 15, 3400 Hillerød, Torsdag 18:00

Hillerød Christian IV, Milnersvej 41, 3400 Hillerød, Tirsdag 17:45

Hinnerup, Skovvej 3, 8382 Hinnerup, Mandag 18:15

Hirtshals, Willemoesvej 1, 9850 Hirtshals, Torsdag 18:00

Hjallerup Morgen, Søndergade 1, 9320 Hjallerup, Torsdag 07:00

Hjørring, Markedsgade 9, 9800 Hjørring, Onsdag 18:00

Hjørring Morgen, Markedsgade 9, 9800 Hjørring, Onsdag 07:00

Hjørring Vestre, Markedsgade 9, 9800 Hjørring, Mandag 18:00

Hobro, Amerikavej 48, 9500 Hobro, Onsdag 18:00

Holbæk, Kalundborgvej 58, 4300 Holbæk, Torsdag 18:00

Holbæk Østre, Kalundborgvej 58, 4300 Holbæk, Mandag 18:00

Holstebro, Lystanlægget 1, 7500 Holstebro, Tirsdag 19:00

Holstebro Vestre, Den Røde Plads 16, 7500 Holstebro, Mandag 19:00

Holte, Dronninggårds Alle 126, 2840 Holte, Mandag 17:30

Hornbæk, Skovvej 7, 3100 Hornbæk, Tirsdag 18:00

Horsens Vestre, Egebjergvej 1, 8700 Horsens, Mandag 17:30

Horsens Vitus Bering, Søndergade 17-19, 8700 Horsens, Torsdag 17:30

Horsens Østre, Egebjergvej 1, 8700 Horsens, Torsdag 12:15

Humlebæk-Nivå, Bakkedraget 43, 3480 Fredensborg, Mandag 18:15

Hvidovre, Sollentuna Allé 1-3, 2650 Hvidovre, Tirsdag 17:15

Høje-Taastrup, Carl Gustavs Gade 1, 2630 Tåstrup, Mandag 18:15

Hørning-Hasselager, Århusvej 4, 8362 Hørning, Onsdag 17:30

Hørsholm, Folehavevej 15-17, 2970 Hørsholm, Mandag 18:10

Haarby-Glamsbjerg, Søndergade 3, 5620 Glamsbjerg, Onsdag 18:15

Hårlev-Karise, Industrivej 39, 4652 Hårlev, Mandag 18:30

Ikast, Kirkegade 2, 7430 Ikast, Tirsdag 18:15

Jelling, Gormsgade 16, 7300 Jelling, Onsdag 18:15

Juelsminde, Vejlevej 3, 7130 Juelsminde, Onsdag 18:00

Kalundborg, Radiovej 2, 4400 Kalundborg, Mandag 18:00

Kastrup, Kastruplundgade 47, 2770 Kastrup, Onsdag 17:45

Kjellerup, Hasselvej 15, 8620 Kjellerup, Mandag 19:00

Klaksvikar, Klaksvíksvegur 48, FO-700 Klakksvik, Tirsdag 18:00

Kolding, Skamlingvejen 5, 6000 Kolding, Torsdag 17:00

Koldingfjord, Fjordvej 154, 6000 Kolding, Mandag 17:30

Koldinghus, Skovbrynet 1, 6000 Kolding, Mandage 18:00

Kongens Lyngby, Ved Fortunen 32, 2800 Kgs. Lyngby, Tirsdag 08:00

Korsør, Havnegade 17, 4220 Korsør, Tirsdag 19:00

Korsør Nor, Havnegade 17 B, 4220 Korsør, Onsdag 18:00

København, Bredgade 28, 1260 København K, Onsdag 12:00

København City, Hammerichsgade 1, 1611 København V, Tirsdag 17:30

København Grundtvig, Bellahøjvej 20, 2700 Brønshøj, Tirsdag 17:30

København Nord, Dampfærgevej 30, 2100 OE, Onsdag 12:00

København Vesterbro, Hammerichsgade 1, 1611 København V, Tirsdag 12:00

København Ørestad, Arne Jacobsens Allé 17, 2300 København S, Tirsdag 07:15

København-Langelinie, Strandlund 102, 2920 Charlottenlund, Tirsdag 17:45

Køge, TOLDBODVEJ 20, 4600 KØGE, MANDAG 12:15

Køge Nord, Toldbodvej 20, 4600 Køge, Onsdag 18:15

NAVN, ADRESSE, POSTNR, BY, MØDETIDSPUNKT
 

Langå, Bredgade 51, 8870 Langå, Mandag 18:30

Langeland, Havnegade 21, 5900 Rudkøbing, Onsdag 18:00

Lemvig, Søgårdevejen 6, 7620 Lemvig, Mandag 19:00

Løgstør, Toftebjerg Allé 6, 9670 Løgstør, Mandag 17:45

Maribo, Bangshavevej 23, 4930 Maribo, Torsdag 18:00

Middelfart, Havnegade 8C, Kulturøen, 5500 Middelfart, Mandag 18:00

Nakskov, Svingelen 4, 4900 Nakskov, Mandag 18:15

Nexø, Nørregade 10, 3730 Nexø, Onsdag 19:00

Nibe, Hobrovej 36, 9240 Nibe, Tirsdag 18:15

Nordborg, Stadionvej 1, 6430 Nordborg, Tirsdag 18:15

Nuuk, Aqqusinerssuaq 5, 3900 Nuuk, Tirsdag 12:15

Nyborg, Østerøvej 2, 5800 Nyborg, Tirsdag 18:15

Nyborg-Østfyn, Strandalléen 92, 5800 Nyborg, Tirsdag 07:15

Nykøbing Falster, Stubbekøbingvej 150, 4800 Nykøbing F, Tirsdag 18:00

Nykøbing Mors, Rotary Parken, 7900 Nykøbing M, MANDAG 17:30

Nykøbing Sjælland, Ellingebjergvej 1, 4573 Højby, Tirsdag 18:00

Nysted, Kirkestien 6 B, 4880 Nysted, torsdag 18:30

Næstved, Riddergade 1a, 4700 Næstved, Mandag 18:00

Næstved Sankt Peder, Skomagerrækken 8A, 4700 Næstved, Tirsdag 17:45

Næstved Østre, Sct. Peders Kirkeplads 4, 4700 Næstved, Onsdag 18:00

Nørre Alslev, Vigvej 41, 4840 Nørre Alslev, Onsdag 18:30

Nørre Snede, Søndergade 25, 7361 Ejstrupholm, Onsdag 18:00

Odder, Torvald Køhlsvej 25, 8300 Odder, Tirsdag 18:00

Odense, Nonnebakken 1, 5000 Odense C, Mandag 12:00

Odense Carolinekilde, Kanalvej 52, 5000 Odense C, Fredag 12:15

Odense City, Nonnebakken 1, 5000 Odense C, Torsdag 08:00

Odense Fruens Bøge, Kanalvej 52, 5000 Odense C, onsdag 16:45

Odense H.C. Andersen, Sdr. Boulevard 314, 5000 Odense C, Onsdag 17:15

Odense Hunderup, Kanalvej 52, 5000 Odense C, Tirsdag 17:00

Odense International, Albani Torv 4, 5000 Odense C, Mandag 17:00

Odense Sct Knud Internationale, Claus Bergs Gade 7, 5000 Odense C, Torsdag 17:30

Otterup, Stadionvej 50, 5450 Otterup, Torsdag 18:00

Padborg-Kruså, Fjordvejen 44, 6340 Krusaa, Onsdag 18:15

Pandrup, Høkervej 2, 9492 Blokhus, Torsdag 18:15

Præstø, Hovmarken 2, 4720 Præstø, Mandag 18:30

Randers Business Breakfast, Himmelbovej 22, 8900 Randers, Onsdag 07:00

Randers Søndre, Grenåvej 2, 8960 Randers SØ, Tirsdag 18:00

Randers Vestre, Odinsgade 12 A, 8900 Randers C, Mandag 17:30

Randers Østre, Odinsgade 14 A, 8900 Randers C, Torsdag 18:00

Rebild, Vælderskoven 13, 9520 Skørping, Tirsdag 18:15

Ribe, Torvet, 6760 Ribe, Tirsdag 18:15

Ringe, Søvej 34, 5750 Ringe, Mandag 17:30

Ringkjøbing, Vesterkær 28, 6950 Ringkøbing, Tirsdag 18:00

Ringsted, Teglovnsvej 44, 4100 Ringsted, Mandag 18:00

Ringsted Sct. Bendts, Køgevej 4, 4100 Ringsted, Torsdag 18:30

Rosenholm, Hornslet idræts- og kulturcenter, Stadionvej 4, 8543 Hornslet - Djursland, Torsdag 18:30

Roskilde, Hersegade 9, 4000 Roskilde, Tirsdag 12:00

Roskilde Syd, Hersegade 9, 4000 Roskilde, Mandag 17:45

Roskilde Østre, Havnevej 43, 4000 Roskilde, Onsdag 18:00

Rotary i Vordingborg, Fuglebakken 3, 4760 Vordingborg, Tirsdag 18:00

Rotary E-Club One of Denmark, Cyberspace/Skype, 0000 Hele Danmark, Tirsdag 20:15

Ry,Hotel Ry, Kyhnsvej 2, 8680 Ry, onsdag 18:00

Rødby, H. Christoffersensvej 4, 4960 Holeby, Tirsdag 18:30

Rødding, Rødding Torvet 8, 6630 Rødding, Mandag 17:45

Rødekro, Vestergade 2, 6230 Rødekro, Onsdag 18:15

Rønde, Hovedgaden 41, 8410 Rønde, Torsdag 18:30

Samsø, Langgade 12, 8305 Samsø, Mandag 18:15

Saxkjøbing, Nykøbingvej 76, 4990 Sakskøbing, Mandag 18:30

Silkeborg, Uglesøvej 1, 8600 Silkeborg, Torsdag 12:00

Silkeborg Connect, Marienlundsvej 36, 8600 Silkeborg, Torsdag 07:00

Silkeborg Østre, Marienlundsvej 36, 8600 Silkeborg, Mandag 17:00

Sindal, Torvegade 4, 9870 Sindal, tirsdag 18:15

Skagen, Anchersvej 3, 9990 Skagen, Torsdag 18:15

Skagen Morgen, Gl. Landevej 39, 9990 Skagen, Torsdag 06:45

Skanderborg, Skovsvinget 10, 8660 Skanderborg, Mandag 18:00

Skive, Strandvejen 24, 7800 Skive, Mandag 17:30

Skive Fjord Morgen, Strandvejen 24, 7800 Skive, Tirsdag 07:00

Skivehus, Viborgvej 220, 7840 Højslev, onsdag 17:30

Skjern-Tarm, Storegade 4, 6880 Tarm, Onsdag 18:30

Skovshoved, Skovshoved Havn 7, 2920 Charlottenlund, Tirsdag 07:00

Skælskør, Strandgade 4-6, 4230 Skælskør, Tirsdag 18:15

Slagelse, Landsgravvej 27, 4200 Slagelse, Tirsdag 18:30

Slagelse-AntvorskovLiselund, Slotsalleen 44, 4200 Slagelse, Torsdag 18:15

Slangerup, Bygaden 26, 3550 Jørlunde, Slangerup, Mandag 17:30

Solrød, Solrød Strandvej 116, 2680 Solrød Strand, Onsdag 18:30

Sorø, Slagelsevej 70-74, 4180 Sorø, Tirsdag 18:00

Stege, Storegade 59, 4780 Stege, Tirsdag 18:00

Store Heddinge, Algade 2, 4660 Store Heddinge, Onsdag 18:15

Struer, Fiskergade 1, 7600 Struer, tirsdag 19:00

Stubbekøbing, Gl. Landevej 1, 4850 Stubbekøbing, Mandag 18:00

Suså, Lundevej 8, 4250 Fuglebjerg, Mandag 19:15

Svendborg, Centrumpladsen 1, 5700 Svendborg, Onsdag 16:45

Svendborg Sct. Jørgens, Christiansmindevej 16, 5700 Svendborg, Tirsdag 18:00

Svendborg Sydfyn, Gerritsgade 31, 5700 Svendborg, Torsdag 18:00

Svendborgsund, Kogtvedvænget 3, 5700 Svendborg, Tirsdag 18:00

Svinninge, Idrætsvej 3, 4534 Hørve, Onsdag 18:00

Sydthy, Jernbanegade 5, 7760 Hurup, Mandag 18:00

Sæby, Pindborggade 1, 9300 Sæby, Torsdag 18:30

Søllerød, Søllerødvej 35, 2840 Holte, Torsdag 12:10

Sønderborg, Rosengade 2, 6400 Sønderborg, Torsdag 12:30

Sønderborg SYD, Rosengade 2, 6400 Sønderborg, Mandag 18:00

Sønderbro, Amager Strandvej 102, 2300 København S, Tirsdag 12:00

Thisted, Simons Bakke 39, 7700 Thisted, Onsdag 17:45

Toftlund, Brundtland Alle 3, 6520 Toftlund, torsdag 18:15

Torshavnar, Hotel Hafnia, FO-100 Tórshavn, Tirsdag 12:00

Tønder, Slotsgaden, 6270 Tønder, Mandag 18:00

Tørring-Uldum, Korningvej 143, 8700 Horsens, onsdag 18:00

Tårnby, Præstefælledvej 18, 2770 Kastrup, Mandag 17:15

Taastrup, Carl Gustavs Gade 1, 2630 Taastrup, Onsdag 17:00

Ulfborg-Vemb, Sportsvej 1, 6990 Ulfborg, Tirsdag 19:00

Vamdrup, Torvet 1, 6580 Vamdrup, Onsdag 18:15

Varde, Arnbjerg Allé 2, 6800 Varde, Onsdag 17:30

Vejen, Pedersmindevej, 6600 Vejen, Torsdag 18:30

Vejle Nord, Munkebjergvej 125, 7100 Vejle, Mandag 12:00

Vejle Syd, Munkebjergvej 125, 7100 Vejle, Onsdag 17:30

Vejlefjord, Willy Sørensens Plads 5, 7100 Vejle, mandag 17:15

Viborg, Randersvej 2, 8800 Viborg, Onsdag 17:30

Viborg Morgen, Sortebrødre Kirke Stræde 25, 8800 Viborg, Fredag 07:00

Viborg-Asmild, Gl. Randersvej 2, 8800 Viborg, Mandag 18:30

Videbæk, Bredgade 12, 6920 Videbæk, Mandag 19:00

Vinderup, Toften 40, 7830 Vinderup, Mandag 18:30

Virum-Sorgenfri, Frederiksdalsvej 360, 2800 Kgs. Lyngby, Mandag 18:00

Vojens, Nørregade 1, 6500 Vojens, Tirsdag 18:00

Ærø, Dronningestræde 1 A, 5960 Marstal, Onsdag 18:30

Ølgod, Storegade 19, 6870 Ølgod, Tirsdag 18:30

Aabenraa, Haderslevvej 7, 6200 Aabenraa, Tirsdag 17:30

Åbybro, Søparken 1, 9440 Aabybro, Mandag 18:00

Aalborg City, Vesterbro 77, 9000 Aalborg, Onsdag 06:55

Aalborg Nørresundby, Vesterbro 2, 9000 Aalborg, Onsdag 17:30

Aalborg Stigsborg, Europa plads 2, 9000 Aalborg, Mandag 17:30

Aalborg Søndre, Scheelsmindevej 35, 9200 Aalborg SV, Mandage 17:15

Aalborg Vestre, Europaplads 2, 9000 Aalborg, Mandag 12:15

Aalborg Østre, Europa Plads 4, 9000 Aalborg, tirsdag 17:30

Aarhus, Marselis Havnevej 46 B, 8000 Århus C, Mandag 17:30

Aarhus Aros, Rosensgade 14, 8000 Aarhus C, Mandag 17:00

Århus City, Marselisborg Havnevej 46 B, 8000 Århus C, Onsdag 17:00

Aarhus International, Nordhavnsgade 4, 8000 Aarhus C, torsdag 17:00

Aarhus Marselis, Observatorievejen 2, 8000 Aarhus C, Tirsdag 17:45

Aarhus Nordvestre, Observatorievejen 2, 8000 Århus C, Fredag 12:30

Aarhus Skt. Clemens, Oddervej 157A, 8270 Højbjerg, Mandag 18:00

Aarhus Sydvestre, Skovbrynet 1, 8000 Århus C, Tirsdag 12:15

Aars, Himmerlandsgade 111, 9600 Aars, Torsdag 18:15

Aarup, Bredgade 10, 5560 Aarup, Tirsdag 18:00