Rotaryklubber i Danmark

Klik på et bogstav for hurtigt at komme ned til første klub, der begynder med bogstavet

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v æ Ø å

OBS: Denne liste opdateres automatisk, når der ændres i klubinfo.

Se et Google map over klubberne her

NAVN, ADRESSE, POSTNR, BY, MØDETIDSPUNKT
 

Aabenraa, Folkehjem, Haderslevvej, 6200 Aabenraa, Tirsdag 17:30

Aabybro, Hotel Søparken, Søparken, 9440 Aabybro, Mandag 18:00

Aalborg City, Helnan Phønix Hotel, Vesterbro, 9000 Aalborg, Onsdag 06:55

Aalborg International Satellitklub Aalborg Søndre, International House Aalborg, Rantzausgade, 9000 Aalborg, Onsdag 17:30

Aalborg Nørresundby, TAMU, Lindholm Brygge, 9400 Nørresundby, Onsdag 17:30

Aalborg Rotaract, Aalborg Rotaract Discord Server, https://discord.gg/wG6FtK9, 9000 Aalborg, Onsdag 18:55

Aalborg Stigsborg, Nørresundby Idrætscenter, Lerumbakken, 9400 Nørresundby, Mandag 17:30

Aalborg Søndre, Hotel Scheelsminde, Scheelsmindevej, 9200 Aalborg SV, Mandag 17:15

Aalborg Vestre, Kunsten, Kong Christians Alle, 9000 Aalborg, Mandag 12:15

Aalborg Østre, Vejgaardhallen, Vejgaard torv, 9000 Aalborg, Tirsdag 17:30

Aarhus, Restaurant Martino, Marselis Havnevej, 8000 Århus C, Mandag 17:30

Aarhus Aros, Café Casablanca, Rosensgade, 8000 Aarhus C, Mandag 17:00

Aarhus Business Breakfast, Café Europa, Karen Blixens Boulevard, 8220 Brabrand, Tirsdag 07:15

Aarhus Connect, Jydsk Væddeløbsbane, Observatorievejen, 8000 Aarhus C, Fredag 12:30

Aarhus Marselis, Restaurant Martino, Marselisborg Havnevej, 8000 Aarhus C, Tirsdag 17:45

Aarhus Marselis Rotaract, Fjordsgade Forenings- og Fritidshus, N. J. Fjords Gade, 8000 Århus C, Onsdag 19:00

Aarhus Skt. Clemens, Savklingen, Søren Nymarksvej, 8270 Højbjerg, Mandag 18:00

Aarhus Sydvestre, ANKER, Fiskerivej 12, 8000 Aarhus C, Fiskerivej 12, 8000 Århus C, Tirsdag 12:15

Aars, Aars Hotel, Himmerlandsgade, 9600 Aars, Mandag 18:15

Aarup, Aarup Hotel, Bredgade, 5560 Aarup, Tirsdag 18:15

Allerød, Lillerødhallerne, Banevang, 3450 Allerød, Tirsdag 18:00

Amager, Restaurant SAS-klubben, Ved Diget, 2770 Kastrup, Tirsdag 17:00

Assens, Marcussens Hotel, Strandgade, 5610 Assensj, Onsdag 17:45

Ballerup, Skovlunde Kirke, Lundebjerggårdsvej, 2740 Skovlunde, Tirsdag 17:00

Billund, Hotel Propellen, Nordmarksvej, 7190 Billund, Tirsdag 17:45

Birkerød, Restaurant Hestkøbgaard (Golfklubben), Hestkøbvænge 4, Birkerød, 3460 Birkerød, Mandag 17:45

Bjerringbro, Café Gudenåhuset, Realskolevej, 8850 Bjerringbro, Mandag 19:00

Bogense, Bogense Hotel, Adelgade, 5400 Bogense, Mandag 18:15

Brande, Hotel Dalgas - men kan variere fra gang til gang. Se hjemmesiden., Storegade, 7330 Brande, Onsdag 18:00

Brædstrup, Hotel Pejsegården, Søndergade, 8740 Brædstrup, Onsdag 18:00

Brøndbyernes, Marinegården, Sognevej, 2605 Brøndby, Tirsdag 12:00

Brønderslev, Hotel Phønix, Bredgade, 9700 Brønderslev, Onsdag 18:00

Brønshøj, Brønshøj Sognehus, Brønshøj Kirkevej, 2700 Brønshøj, Torsdag 11:30

Brørup, Markedsrestaurationen, Markedsvej, 6650 Brørup, Mandag 18:30

Børkop, Børkop Vandmølle, Vandmøllevej, 7080 Børkop, Tirsdag 18:00

Charlottenlund, SØLYST Den Kongelige Skydebane, Emiliekildevej, 2930 Klampenborg, Tirsdag 17:30

Christiansfeld, Den Gamle Grænsekro, Koldingvej, 6070 Christiansfeld, Torsdag 18:00

Christianshavn-Slotsholmen, Kanalhuset, Overgaden Oven Vandet, 1415 København K., Onsdag 17:30

Copenhagen International, Radisson Collection Hotel; also and previously known as Royal Hotel/SAS Radisson, Hammerichsgade, 1611 Copenhagen K, Mandag 17:30

Copenhagen Morning, Paludan Bogcafe, Fiolstræde, 1171 Copenhagen K, Onsdag 07:00

Dianalund-Stenlille, Zen-Garden, Bakkevej, 4295 Stenlille, Mandag 18:30

Dragsholm, Asnæs Forsamlingshus, Esterhøjvej, 4550 Asnæs, Mandag 18:00

Dragør, Dragør Strandhotel., Strandlinien, 2791 Dragør, Torsdag 18:30

Dronninglund, Dronninglund Hotel, Slotsgade, 9330 Dronninglund, Mandag 18:15

Dyrehaven, Frilandsmuseets Restaurant, Kongevejen, 2800 Kongens Lyngby, Torsdag 17:30

Ebeltoft, Hasnæshus, Østerallé, 8400 Ebeltoft, Mandag 18:15

Ebeltoft Morgen Klub, Danhostel Ebeltoft, Egedalsvej, 8400 Elebtoft, Onsdag 07:00

Egedal, Stenløse Erhvervscenter, Dam Holme 14-16, 3660 Stenløse, Mandag 18:15

Egtved, Mølkjær Kro, Ribevej, 7100 Vejle (Ødsted), Mandag 18:15

Ejby, Fjelsted Skov Kro, Store Landevej, 5592 Ejby, Mandag 17:00

Esbjerg Vest, Efb Lounge / fodboldstadion, Gl. Vardevej, 6700 Esbjerg, Mandag 17:30

Esbjerg-Jerne, Esbjerg Park, Stormgade, 6700 Esbjerg, Tirsdag 00:00

Espergærde-Humlebæk, Skydeselskabets lokaler, Stengade, 3000 Helsingør, Mandag 18:15

Faaborg, Restaurant Klinten, Klinteallè, 5600 Faaborg, Mandag 18:00

Farsø, Hotel Farsø, Søndergade, 9640 Farsø, Mandag 18:15

Faxe, Faxe Vandrerhjem, Østervej, 4640 Fakse, Onsdag 18:30

Fredensborg, Fredensborg Store Kro, Slotsgade, 3480 Fredensborg, Tirsdag 17:45

Fredericia, Hotel Gammel Havn, Gothersgade, 7000 Fredericia, Tirsdag 18:00

Fredericia Lillebælt, Trinity Hotel & Konference Center, Gl. Færgevej, 7000 Fredericia, Torsdag 17:30

Frederiksberg, Frederiksberg Rotary Klub, Radisson Collection Royal Hotel, 1611 København, Tirsdag 12:00

Frederiksberg Rotaract, Station Frederiksberg, Howitzvej, 2000 Frederiksberg, Onsdag 18:45

Frederiksberg-Falconér, Hotel Scandic Falkonér, Falkonér Allé, 2000 Frederiksberg, Tirsdag 07:00

Frederiksberg-Mariendal, Restaurant Allegade 10, Allegade, 2000 Frederiksberg, Tirsdag 17:00

Frederiksborg Chr. IV, Hotel Hillerød, Milnersvej, 3400 Hillerød, Tirsdag 17:45

Frederikshavn, Hotel Scandic The Reef, Tordenskjoldsgade, 9900 Frederikshavn, Onsdag 17:45

Frederikshavn Bangsbostrand, Møllehuset, Skovalleen, 9900 Frederikshavn, Torsdag 18:15

Frederikshavn City, Restaurant STED1 på Toppen af Hotel Jutlandia, Havnepladsen, 9900 Frederikshavn, Tirsdag 06:45

Frederikssund, Restaurant Kalvø, Kalvøvej, 3600 Frederikssund, Onsdag 18:00

Frederikssund Falkenborg, Bybjerggaard, Sundbylillevej, 3600 Sundbylille, Frederikssund, Mandag 18:15

Furesø, Furesø Iværksætterhus, Ny Vestergårdsvej, 3500 Værløse, Mandag 17:45

Galten-Skovby, Østerskovgaard Event - Østerskovvej 18-20, 8670 Låsby, Silkeborgvej, 8464 Galten, Mandag 18:15

Gentofte, Restaurant Sejlklubberne, Skovshoved havn, Skovshoved Havn, 2920 Charlottenlund, Torsdag 12:00

Gilleleje, Hotel Gilleleje Strand, vesterbrogade /Torvet, 3250 Gilleleje, Tirsdag 18:15

Give, Lindberg Dining Diagonalkroen Give, Torvet, 7323 Give, Tirsdag 18:00

Glostrup Vestegnen, Glostrup Park Hotel, Hovedvejen, 2600 Glostrup, Onsdag 17:00

Grenaa, Kystvejens Konferencecenter, Kystvej, 8500 Grenaa, Tirsdag 12:00

Grenaa GoMorgen, Kulturhuset Pavillonen, Kærvej, 8500 Grenaa, Fredag 07:00

Grenaa-Djurs, Kulturhuset Pavillonen., Kærvej, 8500 Grenaa, Onsdag 18:00

Grindsted, Magion, Tinghusgade, 7200 Grindsted, Mandag 18:00

Græsted, Gribskovhallen, Larsensvej, 3230 Græsted, Onsdag 18:15

Gundsø, Hotel Søfryd, Søfrydvej, 4040 Jyllinge, Tirsdag 18:00

Gørlev-Høng, Reersø Kro, Høng Hallen, Gørlev Hallen, Reersø Kro: 1/5 - 31/8, Høng Hallen: 1/9 - 31/12, Gørlev Hallen: 1/1 - 30/4,, 4821/4270 Gørlev/Høng, Mandag 18:30

Haarby-Glamsbjerg, Brobyværk kro, Marsk Billesvej, 5672 Broby, Onsdag 18:15

Haderslev, Hotel Harmonien, Gåskærgade, 6100 Haderslev, Torsdag 17:30

Haderslev Hertug Hans, Hotel Norden, Storegade, 6100 Haderslev, Tirsdag 17:30

Hadsten, Rotarys Lokale, Ågade, 8370 Hadsten, Onsdag 18:15

Hadsund, Davinci Ristorante, Havnevej, 9560 Hadsund, Onsdag 18:15

Halsnæs, Asserbo Golf Club, Bødkergårdsvej, 3300 Frederiksværk, Halsnæs kommune, Torsdag 18:00

Hammel, Rotaryhuset, Anbækvej, 8450 Hammel, Torsdag 18:15

Han Herred, Rønnes Hotel, Slettestrand, Kystvejen, 9690 Fjerritslev, Tirsdag 17:45

Hanstholm, Hotel Hanstholm, Chr. Hansensvej, 7730 Hanstholm, Tirsdag 18:15

Hasle-Rønne, Selmas Home Cooking, Tornegade, 3700 Rønne, Tirsdag 18:00

Haslev, Daddys Restaurant og Cafe, Jernbanegade, 4690 Haslev, Mandag 18:30

Hedensted, La Crepe, Helge Nielsens Allé, 8723 Løsning, Torsdag 18:00

Hellerup, Restaurant Bomhuset, Strandvejen, 2920 Charlottenlund, Onsdag 17:30

Helsinge, Café HH, Helsingehallerne, Idrætsvej, 3200 Helsinge, Mandag 18:30

Helsingør, Café Chaplin, Kampergade, 3000 Helsingør, Onsdag 08:00

Helsingør-Snekkersten, Helsingør Kongelig Privilegerede Skydeselskab, Stengade, 3000 Helsingør, Onsdag 18:00

Herlev, Hjortespring Golfklub, Klausdalsbrovej, 2750 Ballerup, Torsdag 17:00

Herning, Hotel Eyde, Torvet, 7400 Herning, Torsdag 18:30

Herning City, Hotel Eyde, Torvet, 7400 Herning, Mandag 18:30

Herning International, International School Ikast-Brande, Bøgildvej 2, 7430 Ikast, Danmark, 7430 Ikast, Danmark, Onsdag 19:00

Hillerød, C4, Krakasvej, 3400 Hillerød, Torsdag 18:00

Hinnerup, Klublokalerne på Skovvej, Skovvej, 8382 Hinnerup, Mandag 18:15

Hirtshals, Hotel Skaga, Willemoesvej, 9850 Hirtshals, Torsdag 18:00

Hjallerup Morgen, Hotel Hjallerup Kro, Søndergade, 9320 Hjallerup, Torsdag 07:00

Hjørring, Bryghuset Vendia, Markedsgade, Bryghuset Vendia, 9800 Hjørring, Onsdag 18:00

Hjørring Morgen, Bryghuset Vendia, Markedsgade, 9800 Hjørring, Onsdag 07:00

Hjørring Vestre, Bryghuset Vendia, Markedsgade, 9800 Hjørring, Mandag 18:00

Hobro, Theater Restauranten, Theatertorvet, 9500 Hobro, Onsdag 18:00

Holbæk, Hotel Strandparken, Kalundborgvej, 4300 Holbæk, Mandag 18:00

Holstebro, Støberiet Holstebro Museum, Museumsvej, 7500 Holstebro, Tirsdag 19:00

Holstebro Morgen, Hotel Royal, Den Røde Plads, 7500 Holstebro, Tirsdag 07:00

Holstebro Rotaract, Ungdomsskolen Holstebro, Danmarksgade, 7500 Holstebro, Tirsdag 19:00

Holstebro Vestre, Musikteatret, Den Røde Plads, 7500 Holstebro, Mandag 19:00

Holte, Restaurant Jægerhuset, Holte, Dronninggårds Alle, 2840 Holte, Mandag 17:30

Hornbæk, Hotel Hornbækhus, Skovvej, 3100 Hornbæk, Tirsdag 18:00

Horsens Rotaract, Horsens Kommune Library, Tobaksgården, 8700 Horsens, Onsdag 18:30

Horsens Vestre, Griffenfelds Spisehus, Stensballegaardvej, 8700 Horsens, Mandag 17:30

Horsens Vitus Bering, Restaurant Pynten, Nordøstpassagen, 8700 Horsens, Torsdag 17:30

Horsens Østre, Restaurant Pynten, Langelinie, 8700 Horsens, Torsdag 12:15

Humlebæk-Nivå, Fredensborg Husene, Bakkedraget, 3480 Fredensborg, Mandag 18:15

Hårlev-Karise, Hårlev Hallen, Industrivej, 4652 Hårlev, Mandag 18:30

Høje-Taastrup, Quality Hotel Høje Taastrup, Carl Gustavs Gade, 2630 Taastrup, Mandag 18:15

Hørsholm, Rungstedgaard, Rungsted Strandvej, 2960 Rungsted Kyst, Mandag 18:00

IRCC - International Rotaract Club of Copenhagen, Skt. Johannes gården, Blegdamsvej 1B, 2200 København N, Danmark, 2200 København N, Tirsdag 18:30

Ikast, Hotel Medi, Rådhusstrædet, 7430 Ikast, Tirsdag 18:15

Jelling, Jelling Kro, Gormsgade, 7300 Jelling, Onsdag 18:15

Juelsminde, Hotel Juelsminde Strand, Vejlevej, 7130 Juelsminde, Onsdag 18:00

Kalundborg, Restaurant Gisseløre, Radiovej, 4400 Kalundborg, Mandag 18:00

rotary map

NAVN, ADRESSE, POSTNR, BY, MØDETIDSPUNKT
 

Kastrup, Best Western Hotel, Kastruplundgade, 2770 Kastrup, Onsdag 17:45

Kjellerup, Arena Midt Kjellerup, Hasselvej, 8620 Kjellerup, Mandag 19:00

Klaksvikar, Seglhúsið, Klaksvíksvegur 48, FO-700 Klakksvik, Tirsdag 18:00

Kolding, Marinaen, Skamlingvejen, 6000 Kolding, Torsdag 17:30

Koldingfjord, Hotel Koldingfjord, Fjordvej, 6000 Kolding, Mandag 17:30

Koldinghus, Comwell, Skovbrynet, 6000 Kolding, Mandag 18:00

Kongens Lyngby, Frivillig-Center Lyngby Taarbæk, Rustenborgvej, 2800 Kgs Lyngby, Tirsdag 08:00

Korsør, Madam Bagger, Solens plads, 4220 Korsør, Tirsdag 19:00

Korsør Nor, Madam Bagger, Havnegade, 4220 Korsør, Onsdag 18:00

København City, Hotel Imperial, Vester Farimagsgade, 1570 København V, Torsdag 18:00

København Grundtvig, Restaurant Bellahøj, Bellahøjvej, 2700 Brønshøj, Tirsdag 17:30

København Nord, Oslo båden DFDS, Dampfærgevej, 2100 København Ø, Onsdag 12:00

København Ørestad, Caféen, Arne Jacobsens Allé, 2300 København S, Tirsdag 07:15

København-Langelinie, Strandlund Vennerslund Restaurant, Strandlund, 2920 Charlottenlund, Tirsdag 17:45

Københavns, Odd Fellow Palæet, Bredgade, 1260 København K, Onsdag 12:00

Køge, HOTEL NIELS JUEL, TOLDBODVEJ, 4600 KØGE, Mandag 12:15

Køge Nord, Hotel Niels Juel, Toldbodvej, 4600 Køge, Onsdag 18:15

Langeland, Ørstedspavillonen, Havnegade, 5900 Rudkøbing, Onsdag 18:00

Langå, Bredgade 44, Bredgade, 8870 Langå, Mandag 18:30

Lemvig, Hotel Nr. Vinkel, Søgårdevejen, 7620 Lemvig, Mandag 19:00

Løgstør, Løgstør Parkhotel - Golf & Wellness Resort, Toftebjerg Allé, 9670 Løgstør, Mandag 17:45

Maribo-Rødby, Restaurant Bangs Have, Bangshavevej, 4930 Maribo, Tirsdag 18:00

Middelfart, Restaurant Mast., Havnegade, 5500 Middelfart, Mandag 17:45

Nakskov, Skovridergaarden, Svingelen, 4900 Nakskov, Mandag 18:00

Nexø, Klublokalet, Nørregade, 3730 Nexø, Onsdag 19:00

Nibe, Nibe Idræts- & KulturCenter, Hobrovej, 9240 Nibe, Tirsdag 18:15

Nordborg, Nordals Idrætscenter, Stadionvej, 6430 Nordborg, Tirsdag 18:15

Nuuk, Hotel Hans Egede, Aqqusinerssuaq, 3900 Nuuk, Tirsdag 12:15

Nyborg, Hotel Nyborg Strand, Østerøvej, 5800 Nyborg, Tirsdag 18:15

Nykøbing Falster, Hotel Falster, Stubbekøbingvej, 4800 Nykøbing F, Tirsdag 18:00

Nykøbing Mors, Rotary Parken, Rotary Parken, 7900 Nykøbing M, Mandag 17:30

Nykøbing Sjælland, Lokalkompagniet, Algade, 4500 Nykøbing Sjælland, Tirsdag 18:00

Nysted, Adelgade 61, 4880 Nysted, Adelgade, 4880 Nysted, Torsdag 18:30

Næstved, Hotel Vinhuset, Sct. Peders Kirkeplads, 4700 Næstved, Mandag 18:00

Næstved Sankt Peder, Rådhuskroen, Skomagerrækken, 4700 Næstved, Tirsdag 17:45

Næstved Østre, Hotel Vinhuset, Sct. Peders Kirkeplads, 4700 Næstved, Onsdag 18:00

Nørre Alslev, Vig-gaarden, Nørre Vedby, Vigvej, 4840 Nørre Alslev, Onsdag 18:30

Nørre Snede, Ejstrupholm Hotel, Søndergade, 7361 Ejstrupholm, Onsdag 18:30

Odder, Odder Parkhotel, Torvald Køhlsvej, 8300 Odder, Tirsdag 18:00

Odense Carolinekilde, Restaurant Næsbyhoved Skov, Kanalvej, 5000 Odense C, Fredag 13:00

Odense City, Odense Eventyr Golf Restaurant, Falen, 5250 Odense SV, Torsdag 08:00

Odense H.C. Andersen, Restaurant ''Skovbakken'', Sdr. Boulevard, 5000 Odense C, Onsdag 17:15

Odense Hunderup, Restaurant Næsbyhoved Skov, Kanalvej, 5000 Odense C, Tirsdag 17:00

Odense Sct Knud Internationale, Jyske Bank Arena, Ørbækvej, 5220 Odense SØ, Torsdag 17:30

Otterup, Otterup Hallerne, Stadionvej, 5450 Otterup, Torsdag 18:00

Padborg-Kruså, Grænsehallerne Krusaa, Harkærvej, 6340 Krusaa, Onsdag 18:15

Pandrup, Restaurant Nordstjernen, Blokhus, Høkervej, 9492 Blokhus, Torsdag 18:15

Præstø, Siv & Co Havnepladsen 2 4720 Præstø - Tlf. 50229450, Havnepladsen 2 4720 Præstø, 4720 Præstø, Mandag 18:30

Randers Business Breakfast, Arena Randers, Fyensgade, 8900 Randers C, Onsdag 07:00

Randers Søndre, Restaurant Tronborg, Grenåvej, 8960 Randers SØ, Tirsdag 18:00

Randers Vestre, Rotary Huset, Odinsgade, 8900 Randers C, Mandag 17:30

Randers Østre, Rotaryhuset, Odinsgade, 8900 Randers C, Torsdag 18:00

Rebild, Rold Storkro, Vælderskoven, 9520 Skørping, Tirsdag 18:15

Ribe, Hotel Dagmar, Torvet, 6760 Ribe, Tirsdag 18:15

Ringe, Gislev Rejser, Lombjergevej, 5750 Ringe, Mandag 17:30

Ringkøbing, Hotel Fjordgården, Vesterkær, 6950 Ringkøbing, Tirsdag 18:00

Ringsted, Odd Fellow Logen, Teglovnsvej, 4100 Ringsted, Mandag 18:00

Ringsted Sct. Bendts, Brandstationen, Køgevej, 4100 Ringsted, Torsdag 18:30

Roskilde, Restaurant Håndværkeren, Hersegade, 4000 Roskilde, Tirsdag 12:00

Roskilde Rotaract, Byens Hus, Stændertorvet, 4000 Roskilde, Onsdag 19:00

Roskilde Syd, Restaurant Håndværkeren, Hersegade, 4000 Roskilde, Mandag 18:00

Roskilde Østre, Dankbar, Akacielunden 15, Trekoner (Ved Trekroner Torv), Akacielunden, 4000 Roskilde, Onsdag 18:00

Rotaract København Nord, Sankt Johannes Gården, Blegdamsvej, 2200 København N, Onsdag 18:45

Rotary E-Club One of Denmark, Vores virtuelle møderum findes på Zoom: https://zoom.us/join - Meeting ID er 4526114558 og adgangskode E-klubben, Svendborgvej, 5853 Ørbæk, Tirsdag 19:30

Rotary Esbjerg, Esbjerg Park, Stormgade, 6700 Esbjerg, Mandag 17:15

Rotary International Satellite Club of Kgs. Lyngby, Hotel Scandic Eremitage, LyngbyStorcenter, 2800 Kongens Lyngby, Onsdag 17:30

Rotary i Vordingborg, Vandhuset, DGI Huset Vordingborg, Solbakkevej, 4760 Vordingborg, Tirsdag 18:00

Rotex 1440, De frivilliges hus, Aalborg, Mølhomsvej, 9000 Aalborg, Lørdag 12:30

Rotex 1461, Fjelsted Skov kro, Store Landevej, 5592 Ejby, Mandag 18:00

Ry, Hotel Ry, Kyhnsvej, 8680 Ry, Onsdag 18:00

Rødding, Hotel Rødding, Rødding Torvet, 6630 Rødding, Mandag 17:45

Rødekro, Røde Kro, Vestergade, 6230 Rødekro, Onsdag 18:15

Rønde, Klublokalerne, Hovedgaden, 8410 Rønde, Torsdag 18:30

Samsø, Flinchs Hotel, Langgade, 8305 Samsø, Mandag 18:15

Saxkjøbing, Hotel Saxkjøbing, Torvet, 4990 Sakskøbing, Mandag 18:30

Silkeborg, Restaurant Stryget, Papirfabrikken, 8600 Silkeborg, Torsdag 12:00

Silkeborg Connect, Gl. Skovridergaard, Marienlundsvej, 8600 Silkeborg, Torsdag 07:00

Silkeborg Østre, Gl. Skovridergaard, Marienlundsvej, 8600 Silkeborg, Mandag 17:00

Sindal, Sindal Hallerne, Islandsgade, 9870 Sindal, Tirsdag 18:15

Skagen, Brøndums Hotel, Anchersvej, 9990 Skagen, Torsdag 18:15

Skagen Morgen, Color Hotel Skagen, Gl. Landevej, 9990 Skagen, Torsdag 06:45

Skanderborg, Skanderborg Park, Skovsvinget, 8660 Skanderborg, Mandag 18:00

Skive, Restaurant Strandtangen, Strandvejen, 7800 Skive, Mandag 17:30

Skive Fjord Morgen, Hotel Strandtangen, Skive, Strandvejen, 7800 Skive, Tirsdag 07:00

Skivehus, Højslev Kro, Viborgvej, 7840 Højslev, Onsdag 17:30

Skjern-Tarm, Bechs Hotel, Storegade, 6880 Tarm, Onsdag 19:00

Skovshoved, Skovshoved Sejlklub, Skovshoved Havn, 2920 Charlottenlund, Tirsdag 07:00

Skælskør, Hotel Postgården, Strandgade, 4230 Skælskør, Tirsdag 18:15

Slagelse, Liselund møde og kursussted, Slotsalléen 44, 4200 Slagelse, Tirsdag 18:30

Slagelse-Antvorskov, Liselund, Slotsalleen, 4200 Slagelse, Torsdag 18:15

Slangerup, Jørlunde Sognehus, Bygaden, 3550 Jørlunde, Slangerup, Mandag 18:00

Solrød, Korporalskroen, Tåstrupvej, 2690 Karlslunde, Onsdag 18:30

Sorø, Pedersborg forsamlingshus, Ved Volden, 4180 Sorø, Tirsdag 18:00

Stege, Støberiet, Storegade, 4780 Stege, Tirsdag 18:00

Store Heddinge, Hotel Stevns, Algade, 4660 Store Heddinge, Onsdag 18:15

Struer, Klublokalet, Fiskergade 1, Fiskergade, 7600 Struer, Tirsdag 19:00

Stubbekøbing, Stubbekøbing Hallens Cafeteria, Gammel Landevej 1, Stubbekøbing, 4850 Stubbekøbing, Mandag 18:00

Suså, Tee-Stedet, Suserupvej, 4180 Sorø, Mandag 19:00

Svendborg, Hotel Svendborg, Centrumpladsen, 5700 Svendborg, Onsdag 18:00

Svendborg Sct. Jørgens, Hotel Christiansminde, Christiansmindevej, 5700 Svendborg, Tirsdag 18:00

Svendborg Sydfyn, Matadorstuen Børsen, Gerritsgade, 5700 Svendborg, Torsdag 18:00

Svendborgsund, Svendborg Borgerforening, Ramsherred, 5700 Svendborg, Tirsdag 18:00

Sydthy, Veterancenter, Vestervig - Agger Hallen, Teglgårdsvej, 7770 Vestervig, Mandag 18:00

Sæby, Frøken Madsens Spisehus, 98408036, Pindborggade, 9300 Sæby, Torsdag 18:30

Søllerød, Søllerød Kro, Søllerødvej, 2840 Holte, Torsdag 12:10

Sønderborg, Hotel Sønderborg Strand, Rosengade, 6400 Sønderborg, Torsdag 12:30

Sønderborg SYD, Hotel Sønderborg Strand, Strandvej, 6400 Sønderborg, Mandag 18:00

Sønderbro, Restaurant Couloir, Amager Strandvej, 2300 København S, Tirsdag 12:00

Taastrup, Zleep Hotel Høje Taastrup, Carl Gustavs Gade, 2630 Taastrup, Onsdag 18:00

Thisted, Hotel Limfjorden, Simons Bakke, 7700 Thisted, Onsdag 17:45

Toftlund, Agerskov Kro, Præstegårdsvej 9, 6534 Agerskov, Torsdag 18:15

Torshavnar, Hotel Hafnia, Hotel Hafnia, FO-100 Tórshavn, Tirsdag 12:00

Tønder, Hotel Tønderhus, Jomfrustien, 6270 Tønder, Mandag 18:00

Tørring-Uldum, Korning Kro, Korningvej, 8700 Horsens, Onsdag 18:00

Ulfborg-Vemb, Vestjysk Fritidscenter, Sportsvej, 6990 Ulfborg, Tirsdag 19:00

Vallensbæk, Café Svanen, Vallensbæk Idrætscenter, Idræts allé, 2625 Vallensbæk, Tirsdag 17:45

Vamdrup, Hotel Vamdrup, Torvet, 6580 Vamdrup, Onsdag 18:15

Varde, Arnbjerg Pavillonen, Arnbjerg Allé, 6800 Varde, Onsdag 18:00

Vejen, VIC - Sportshotellet, 1. sal., Jacob Gades Alle, 6600 Vejen, Torsdag 18:30

Vejle Nord, Munkebjerg Hotel, Munkebjergvej, 7100 Vejle, Mandag 12:00

Vejle Syd, Munkebjerg Hotel, Munkebjergvej, 7100 Vejle, Onsdag 17:30

Vejlefjord, DGI - Huset Vejle (www.dgihusetvejle.dk), Willy Sørensens Plads, 7100 Vejle, Mandag 17:15

Viborg Morgen, Viborg Bryghus / Munken, Sortebrødre Kirke Stræde, 8800 Viborg, Fredag 07:00

Viborg-Asmild, Sct. Margrethe Gård, Gl. Randersvej 4, 1. mandag i måneden spisemøde på Golf Hotellet, 8800 Viborg, Mandag 18:30

Videbæk, Videbæk Idræts & Fritidscenter., Vestervang, 6920 Videbæk, Mandag 19:00

Vinderup, Vinderup Aktivcenter, Toften, 7830 Vinderup, Mandag 18:30

Virum-Sorgenfri, Scandic Erimitage, Klampenborgvej, 2800 Kgs. Lyngby, Mandag 18:00

Vojens, Hotel Vojens, Nørregade, 6500 Vojens, Tirsdag 18:00

Århus City, Restaurant Martino, Marselisborg Havnevej, 8000 Århus C, Onsdag 17:00

Øresund, MS Aurora, Scandlines, 3000 Helsingør, Fredag 11:43