Guvernørens - klubbesøgsplan 2019-20

 

Guvernørens - klubbesøgsplan 2019-20      12.04.19
               
Klubnavn Dag Dato Tid Sted AG omr Mødeform Uge nr.
Skanderborg Mandag 02.09.2019 18.00 Skanderborg Park, Skovsvinget 10, Skanderborg 4 Fælles 36
Ry Mandag 02.09.2019 18.00 Skanderborg Park, Skovsvinget 10, Skanderborg 4 Fælles 36
Galten-Skovby Mandag 02.09.2019 18.00 Skanderborg Park, Skovsvinget 10, Skanderborg 4 Fælles 36
Hørning-Hasselager Onsdag 04.09.2019 17.30 Hotel Hørning Kro, Aarhusvej 4, Hørning 5   36
Lemvig Mandag 09.09.2019 19.00 Hotel Nr. Vinkel, Søgårdevejen 6, Lemvig 2   37
Aarhus Nordvestre Fredag 13.09.2019 12.30 Bellevue Hallerne, Vestre Strandalle 170, Risskov 5   37
 Samsø Mandag 16.09.2019 18:15 Flinchs Hotel, Langgade 23, Samsø 6   38
 Juelsminde Onsdag 18.09.2019 18:00 La Crepe, Helge Nielsens Allé 2, Løsning 6 Fælles 38
 Hedensted Onsdag 18.09.2019 18:00 La Crepe, Helge Nielsens Allé 2, Løsning 6 Fælles 38
 Tørring-Uldum Onsdag 18.09.2019 18:00 La Crepe, Helge Nielsens Allé 2, Løsning 6 Fælles 38
 Struer Tirsdag 01.10.2019 19:00 Klublokalet, Fiskergade 1, 2 th, Struer 2   39
 Give Torsdag 26.09.2019 18:00 Diagonalkroen, Torvet 1, Give 1   39
 Nørre Snede Onsdag 02.10.2019 18:00 Ejstrupholm Hotel, Søndergade 25, Ejstrupholm  4 Fælles 40
 Brædstrup Onsdag 02.10.2019 18:00 Ejstrupholm Hotel, Søndergade 25 Ejstrupholm 4 Fælles 40
 Ikast Onsdag 02.10.2019 18:00 Ejstrupholm Hotel, Søndergade 25 Ejstrupholm 4 Fælles 40
Aarhus Skt. Clemens Mandag 07.10.2019 17:00 Huset Head On, Oddervej 157A, Højbjerg 5   41
Brande Onsdag 09.10.2019 18:15 Hotel Dalgas, Storegade 2, Brande 1   41
Ulfborg-Vemb Tirsdag 22.10.2019 19:00 Vestjysk Fritidscenter, Sportsvej 1, Ulfborg 2   43
 Herning Torsdag 24.10.2019 18:30 Hotel Eyde, Torvet, Herning 2 Fælles 43
 Herning City Torsdag 24.10.2019 18:30 Hotel Eyde, Torvet, Herning 2 Fælles 43
 Herning International Torsdag 24.10.2019 18:30 Hotel Eyde, Torvet, Herning 2 Fælles 43
 Odder Tirsdag 29.10.2019 18:00 Odder Parkhotel, Torvald Køhlsvej 25, Odder 6   44
 Skjern-Tarm Onsdag 30.10.2019 18:30 Bechs Hotel, Storegade 4, Tarm 1   44
 Esbjerg Øst Mandag 04.11.2019 17:30 Den Røde Okse, Tarphagevej 9, Esbjerg 3 Fælles  45
 Esbjerg Vest Mandag 04.11.2019 17:30 Den Røde Okse, Tarphagevej 9, Esbjerg 3 Fælles  45
 Esbjerg-Fanø Mandag 04.11.2019 17:30 Den Røde Okse, Tarphagevej 9, Esbjerg 3 Fælles  45
 Ringkjøbing Tirsdag 05.11.2019 18:00 Hotel fjordgården, Vesterkær 28, Ringkjøbing 1   45
 Holstebro Morgen Mandag 11.11.2019 19:00 Musikteateret, Den Røde Pl. 16, Holstebro 2 Fælles 46
 Holstebro Vestre Mandag 11.11.2019 19:00 Musikteateret, Den Røde Pl. 16, Holstebro 2 Fælles 46
 Holstebro Mandag 11.11.2019 19:00 Musikteateret, Den Røde Pl. 16, Holstebro 2 Fælles 46
 Århus City Onsdag 20.11.2019 17:00 Martino, Marselisborg Havnevej 46 B, Aarhus C 5   47
 Aarhus Sydvestre Tirsdag 03.12.2019 12:15 Musikhuset, Th. Jensens Alle, Århus C 5   49
 Aarhus Marselis Tirsdag 03.12.2019 17:45 Martino, Marselisborg Havnevej 46 B, Aarhus C 5   49
Aarhus Aros Mandag 09.12.2019 17:00 Casablance, Rosensgade 12, Århus C 5   50
 Varde Onsdag 11.12.2019 17:30 Hotel Arnbjerg, Arnbjerg Allé 2, Varde 3   50
 Esbjerg-Jerne Mandag 13.01.2019 17:30 ECH Park, Stormgade 200, Esbjerg 3   3
 Bramming Tirsdag 14.01.2019 19:00 Holsted Centralhotel, Storegade 82, Holsted 3   3
 Brørup Mandag 18.11.2019 19:00 Markedsrestauranten, Brørup 3   4
Grindsted Mandag 20.01.2020 18:00 Magion, Tinghusgade 15, Grindsted 1   4
 Ølgod Tirsdag 21.01.2020 18:30 Hotel Hjedding, Storegade 19, Ølgod 3   5
 Horsens Vestre Mandag 27.01.2020 17:30 Hotel Opus, Egebjergvej 1, Horsens 6 Fælles 5
 Horsens Vitus Bering Mandag 27.01.2020 17:30 Hotel Opus, Egebjergvej 1, Horsens 6 Fælles 5
 Horsens Østre Mandag 27.01.2020 17:30 Hotel Opus, Egebjergvej 1, Horsens 6 Fælles 5
 Jelling Onsdag 29.01.2020 18:15 Jelling Kro, Gormsgade 16, Jelling 1   6
 Videbæk Mandag 03.02.2020 19:00 Westergaards Hotel, Bredgade 12, Videbæk 1   8
Vinderup Mandag 17.02.2020 18:30 Vinderup Aktivcenter, Toften 40, Vinderup 2   8
 Billund Tirsdag 18.02.2020 17:45 Hotel Propellen, Nordmarksvej 3, Billund 1   9
 Aarhus Mandag 24.02.2020 17:30 Martino, Marselisborg Havnevej 46 B, Aarhus C 5   9
Ribe Tirsdag 25.02.2020 18:15 Hotel Bachhaus, Grydegade 12, Ribe 3   10
 Silkeborg Connect Mandag 02.03.2020 17:00 Gl. Skovridergaard, Marienslundvej 36, Silkeborg 4 Fælles 10
 Silkeborg Østre Mandag 02.03.2020 17:00 Gl. Skovridergaard, Marienslundvej 36, Silkeborg 4 Fælles 10
 Silkeborg Mandag 02.03.2020 17:00 Gl. Skovridergaard, Marienslundvej 36, Silkeborg 4 Fælles 10