Guvernørens - klubbesøgsplan 2019-20

Guvernørens - klubbesøgsplan 2019-20 

  08.09.19
               
Klubnavn Dag Dato Tid Sted AG omr Mødeform Uge nr.
Skanderborg Mandag 02.09.2019 18.00 Hotel Ry, Ry      4    Fælles   36
Ry Mandag 02.09.2019 18.00 Hotel Ry, Ry      4    Fælles   36
Galten-Skovby Mandag 02.09.2019 18.00 Hotel Ry, Ry      4    Fælles   36
Hørning-Hasselager Mandag 02.09.2019 17.30 Hotel Ry, Ry      4    Fælles   36
Lemvig Mandag 09.09.2019 19.00 Hotel Nr. Vinkel, Søgårdevejen 6, Lemvig      2     37
Aarhus Nordvestre Torsdag 12.09.2019 17.00 Marselisborg Havnekro, Marselisborg Havn      5     37
Samsø Mandag 16.09.2019 18:15 Flinchs Hotel, Langgade 23, Samsø      6     38
Juelsminde Onsdag 18.09.2019 18:00 Juelsminde Strand, Juelsminde      6    Fælles   38
Hedensted Onsdag 18.09.2019 18:00 Juelsminde Strand, Juelsminde      6    Fælles   38
Tørring-Uldum Onsdag 18.09.2019 18:00 Juelsminde Strand, Juelsminde      6    Fælles   38
Esbjerg-Jerne Mandag 24.09.2019 17:30 ECH Park, Stormgade 200, Esbjerg      3     39
Give Torsdag 26.09.2019 18:00 Diagonalkroen, Torvet 1, Give      1     39
Struer Tirsdag 01.10.2019 19.00 Klublokalet, Fiskergade 1, 2 th, Struer      2     40
Nørre Snede Onsdag 02.10.2019 18:00 Ejstrupholm Hotel, Søndergade 25, Ejstrupholm      4    Fælles   40
Brædstrup Onsdag 02.10.2019 18:00 Ejstrupholm Hotel, Søndergade 25, Ejstrupholm      4    Fælles   40
Ikast Onsdag 02.10.2019 18:00 Ejstrupholm Hotel, Søndergade 25, Ejstrupholm      4    Fælles   40
Aarhus Skt. Clemens Mandag 07.10.2019 17:00 Huset Head On, Oddervej 157A, Højbjerg      5     41
Brande Onsdag 09.10.2019 18:15 Hotel Dalgas, Storegade 2, Brande      1     41
Ulfborg-Vemb Tirsdag 22.10.2019 19:00 Vestjysk Fritidscenter, Sportsvej 1, Ulfborg      2     43
Herning Torsdag 24.10.2019 18:30 Hotel Eyde, Torvet, Herning      2    Fælles   43
Herning City Torsdag 24.10.2019 18:30 Hotel Eyde, Torvet, Herning      2    Fælles   43
Herning International Torsdag 24.10.2019 18:30 Hotel Eyde, Torvet, Herning      2    Fælles   43
Odder Tirsdag 29.10.2019 18:00 Odder Parkhotel, Torvald Køhlsvej 25, Odder      6     44
Skjern-Tarm Onsdag 30.10.2019 18:30 Bechs Hotel, Storegade 4, Tarm      1     44
Esbjerg Øst Mandag 04.11.2019 17:30 Den Røde Okse, Tarphagevej 9, Esbjerg      3    Fælles    45
Esbjerg Vest Mandag 04.11.2019 17:30 Den Røde Okse, Tarphagevej 9, Esbjerg      3    Fælles    45
Esbjerg-Fanø Mandag 04.11.2019 17:30 Den Røde Okse, Tarphagevej 9, Esbjerg      3    Fælles    45
Ringkjøbing Tirsdag 05.11.2019 18:00 Hotel fjordgården, Vesterkær 28, Ringkjøbing      1     45
Holstebro Morgen Mandag 11.11.2019 19:00 Musikteateret, Den Røde Pl. 16, Holstebro      2    Fælles   46
Holstebro Vestre Mandag 11.11.2019 19:00 Musikteateret, Den Røde Pl. 16, Holstebro      2    Fælles   46
Holstebro Mandag 11.11.2019 19:00 Musikteateret, Den Røde Pl. 16, Holstebro      2    Fælles   46
Brørup Mandag 18.11.2019 18:30 Markedsrestauranten, Markedsgade 7, Børkop      3     47
Aarhus Sydvestre Tirsdag 19.11.2019 12:15 Musikhuset, Th. Jensens Alle, Århus C      5     47
Århus City Onsdag 20.11.2019 17:00 Martino, Marselisborg Havnevej 46 B, Aarhus C      5     47
Aarhus Marselis Tirsdag 03.12.2019 17:45 Martino, Marselisborg Havnevej 46 B, Aarhus C      5     49
Aarhus Aros Mandag 09.12.2019 17:00 Casablance, Rosensgade 12, Århus C      5     50
Varde Onsdag 06.11.2019 17:30 Hotel Arnbjerg, Arnbjerg Allé 2, Varde      3     50
Bramming Tirsdag 14.01.2019 19:00 Holsted Centralhotel, Storegade 82, Holsted      3      3
Grindsted Mandag 20.01.2020 18:00 Magion, Tinghusgade 15, Grindsted      1      4
Ølgod Tirsdag 21.01.2020 18:30 Hotel Hjedding, Storegade 19, Ølgod      3      5
Horsens Vestre Mandag 27.01.2020 17:30 Hotel Opus, Egebjergvej 1, Horsens      6    Fælles    5
Horsens Vitus Bering Mandag 27.01.2020 17:30 Hotel Opus, Egebjergvej 1, Horsens      6    Fælles    5
Horsens Østre Mandag 27.01.2020 17:30 Hotel Opus, Egebjergvej 1, Horsens      6    Fælles    5
Jelling Onsdag 29.01.2020 18:15 Jelling Kro, Gormsgade 16, Jelling      1      6
Videbæk Mandag 03.02.2020 19:00 Westergaards Hotel, Bredgade 12, Videbæk      1      8
Vinderup Mandag 17.02.2020 18:30 Vinderup Aktivcenter, Toften 40, Vinderup      2      8
Billund Tirsdag 18.02.2020 17:45 Hotel Propellen, Nordmarksvej 3, Billund      1      9
Aarhus Mandag 24.02.2020 17:30 Martino, Marselisborg Havnevej 46 B, Aarhus C      5      9
Ribe Tirsdag 25.02.2020 18:15 Hotel Bachhaus, Grydegade 12, Ribe      3     10
Silkeborg Connect Mandag 02.03.2020 17:00 Gl. Skovridergaard, Marienslundvej 36, Silkeborg      4    Fælles   10
Silkeborg Østre Mandag 02.03.2020 17:00 Gl. Skovridergaard, Marienslundvej 36, Silkeborg      4    Fælles   10
Silkeborg Mandag 02.03.2020 17:00 Gl. Skovridergaard, Marienslundvej 36, Silkeborg      4    Fælles   10